AGULLENT

Candidatura núm. 1:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMIS MUNICIPAL) (COMPROMIS)

1. PAU MUÑOZ GONZALEZ
2. MARIA HERRERO CASANOVA
3. MARIA TERESA TEROL GOSÁLVEZ
4. DAVID ALBERT FERRERO
5. MARIA MORA FERRERO
6. MARIA SOLEDAD FERNANDEZ SOLER
7. ELENA SOLER CALABUIG
8. BEATRIZ ALBERT TORRES
9. MARIA MARTÍ PASCUAL
10. ALFRED TORTOSA CHÁFER
11. JESÚS PLA HERRERO
Suplents
1. MARIA ANGELES CAMPOS MOLLÁ
2. JOSEP VICENT ESPÍ CALABUIG
3. ROSA MARIA ALBERT GARCIA
4. ESTHER GARCÍA COLMENERO
5. CRISTINA ESPÍ TEROL
6. VÍCTOR CERDÀ TORTAJADA
7. VICENT HERRERO CASANOVA
8. ESTER PINTER PLA
9. RAFAEL PORTA TORMO
10. SONIA GIL SEMPERE

Candidatura núm. 2:
UNITS PER AGULLENT (UxA)

1. FRANCISCO JOSE PLA GARCIA
2. AURORA SANCHIS ESPI
3. JOAQUIN GALBIS BROSETA
4. JAVIER DE LOÑO CASANOVA
5. JOSE MANUEL PASTOR TORRÓ
6. MARIA JOSE PLA GARCIA
7. ANA GALBIS ALBERT
8. CARLOS ALBERTO QUIJAL
9. MARIA DOLORES FERRI HERRERO
10. JORGE ANTONIO ESPLUGUES DURA
11. JOSE ANGEL FUSET GENOVES
Suplents
1. MARIA TERESA REVERT TARREGA
2. GERMAN CERDA DURA

Candidatura núm. 3:
LA VALL D`ALBAIDA ENS UNEIX (LAVALL)

1. JUAN JOSE LOPEZ BOLUDA
2. REBECA ABAD BROTONS
3. MARIA ISABEL SANCHEZ GUTIERREZ
4. MARIA DEL MAR GIL VENTURA
5. GERARDO FERNANDEZ CIRIA
6. JOSEFA ESCRIVA ESCRIVA
7. JOSE FRANCISCO BARBERA GELLIDA
8. CARMEN SORLI GALAN
9. JOSEP ENRIC RIBERA I CONDOMINA
10. IOLANDA LLAMBRICH I SERRANO
11. JORDI JOSEP MILLAN COLETAS
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 4:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. JUAN CARLOS RICO GOMEZ
2. JORGE TORRES RODRIGUEZ
3. MIGUEL FREGEL HORSFIELD
4. MARIA TERESA CARRERES GARGALLO
5. PEDRO CELMA VALERO
6. ERNESTO GOMEZ GOMEZ
7. SALVADOR BLANCH BLASCO
8. CARLES SANJUAN MUÑOZ
9. MARIA CARMEN OLCINA PUIG
10. MARIA CONSUELO GALLART SANTABARBARA
11. IVAN FABRE LAFUENTE
Suplents: sense candidats

AIELO DE MALFERIT

Candidatura núm. 1:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. JOSE LUIS JUAN PINTER
2. FRANCISCO MARTINEZ JUAN (independent)
3. RAFAEL JOAQUIN EGEA BATALLER (independent)
4. SUSANA BATALLER VIDAL
5. JOSEFA MARCHIRANT BARBER
6. JOSE GIMENEZ VICENT (independent)
7. BIENVENIDO EGEA VIDAL
8. ADELA PENALBA BARBER (independent)
9. SALVADOR ABDON FORNES (independent)
10. ARANZAZU JUAN JUAN (independent)
11. ESTEFANIA MARTI VIDAL (independent)
Suplents
1. JAIME PERALTA APARICIO (independent)
2. JUAN MANUEL BELDA MORANT (independent)
3. MARGARITA JOSE BORDERIA PLOMER

Candidatura núm. 2:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMÍS MUNICIPAL) (COMPROMÍS)

1. ENRIIQUE ESPÍ IBAÑEZ
2. LAURA TORMO APARICI
3. CRISTIAN VERDÚ MATEU
4. JOAN CASTELLÓ SALES
5. ANA MARIA NAVARRO ORTIZ
6. JUAN JOSÉ TUDELA FERNÁNDEZ
7. JULIA MEDINA ESPLUGUES
8. JOSEP XAVIER CAMPOS I GÓMEZ
9. MARIA TERESA APARICI FENOLLAR
10. JOSEFA REQUENA MUÑOZ
11. MARTA MORA FERRERO
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 3:
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JUAN RAFAEL ESPI MOMPO
2. ARACELI BELDA VILA
3. GERARDO SANZ BELDA (independent)
4. ERIC NADAL MIRA
5. LIVIA-SAVETA BUMBU (independent)
6. RAFAEL ANDRES ESPI (independent)
7. IVAN MARTINEZ PASTOR (independent)
8. ANGELES MARTI BATALLER
9. MIRIAM DEL CARMEN TEROL CASTELLO
10. MARIA DOLORES CASTELLS PENALBA (independent)
11. JUAN MANUEL MARTINEZ SANZ (independent)
Suplents
1. ADELA JUAN BELDA (independent)

ALBAIDA

Candidatura núm. 1:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMÍS MUNICIPAL) (COMPROMÍS)

1. JOSEP ANTONI ALBERT I QUILIS
2. BEATRIZ COSTA SEGURA
3. MARÍA ÁNGELES SALOM GUILLEM
4. ALEJANDRO QUILIS MOSCARDÓ
5. JOSE MANUEL JUAN JORDÁ
6. JOSEFA VICENTA VIDAL ALCARAZ
7. FERNANDO MOLINES PAYÁ
8. JOAN ANTONI SOLER I COSTA
9. MARIA JOSÉ DESCALS CAMARASA
10. PEDRO GIL VINADER
11. MARTA GONZÁLEZ PORTA
12. SERGI ALBERT I TEROL
13. JOSEP ESPLUGUES MARRAHÍ
Suplents
1. MARÍA DOLORES SOLER ESPLUGUES
2. JUAN ANTONIO UREÑA PONT
3. LUCIA COMPANY TORMO
4. HÉCTOR GABRIEL VIDAL PORTA

Candidatura núm. 2:
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JOSE VICENTE PENADES ALBERT
2. VICENTE RUIZ BATALLER
3. ALICIA PONT REIG
4. DAVID SORIANO TORMO
5. VANESSA RUIZ ROIG
6. CRISTINA VILA DESCALS
7. DAVID PALACI DONAT
8. LAIA UREÑA TORMO
9. ROSA MARIA MOLINA VILA
10. JOSE LEONARDO MARCO BORDERIA
11. EMILIO NACHER SOLER
12. MARÍA ROSARIO ALBERT VAÑO
Suplents
1. Mª CARMEN PENADES ALBERT

Candidatura núm. 3:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. IGNACIO SOLER VILA
2. ROSA MARIA PONS BENEYTO
3. JUAN CARLOS ROSES GUEROLA
4. FRANCISCO CALATAYUD TORMO
5. ALICIA MANCHEÑO MOMPÓ
6. MARIA LUISA VALLÉS ORIOLA
7. RAFAEL REIG PONT
8. CÉSAR SOLER TORMO
9. MARIA TERESA TORMO ESTEVE
10. MARIA ROSARIO VAÑÓ TORMO
11. RUTH BONET DE LA ASUNCION
12. JUAN JOSE ALBERT TORMO
13. FLORIAN GASPAR CALABUIG GANDIA
Suplents
1. ENRIQUE CERDÁ BRU

Candidatura núm. 4:
LA VALL D`ALBAIDA ENS UNEIX (LAVALL)

1. ENRIQUE BATALLER SANCHEZ
2. ELISA NACHER DURA
3. HERMINI PEIRÓ FAUS
4. MARIA NADAL BATALLER
5. RICARDO GALLEGO PERALES
6. ESTHER ARNAU CHAFER
7. ANTONIO VILA DESCALS
8. MARIA DOLORES GONZALEZ IBARS
9. VICENTE DANIEL GUERRERO GUERRERO
10. AITANA MATAIX JUAN
11. ALEJANDRO SOLER VAÑO
12. MONTSERRAT ELISENDA MILLAN COLETAS 13. RAFAEL RAMON MARTINEZ SOLER

Suplents: sense candidats

ALFARRASÍ

Candidatura núm. 1: PARTIDO POPULAR (PP)

1. SAMUEL EMILIO ALBIÑANA SOLER
2. SONIA DASI MARTINEZ
3. DANIEL GARCIA RIBERA
4. FRANCISCO ESTEVE VALLES
5. EDUARDO SANCHIS MARTINEZ
6. MARCOS UBEDA VIDAL
7. AIDA JULIA SOUCASE
8. MARIA LUZ UBEDA GARCIA
9. ROSA ADELINA VIDAL LLORENS
Suplentes
1. MARGARITA UBEDA BARBERA
2. CARLOS CASANOVA LLORENS
3. ROBERTO UBEDA BOLUDA

Candidatura núm. 2: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. FEDERICO VIDAL MARTINEZ
2. MARIO LLINARES NAVARRO
3. ALEJANDRO ESTEVE BENEYTO
4. INES GUARNER BOTELLA
5. MARIA PURIFICACION MOMPO LOPEZ
6. SERGIO TERUEL ALABORT
7. ANGELA ANAYA VAÑO
8. JUANA SOLER UBEDA
9. JAUME CALDUCH TOMAS
Suplents
1. MIGUEL ANGEL IBAÑEZ CALERO

ATZENETA D’ALBAIDA

Candidatura núm. 1:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMíS MUNICIPAL) (COMPROMíS)

1. MANUEL TOMÁS CALATAYUD (independent)
2. JOAN TORMO SANJUAN
3. ESTHER ORTÍZ LUJAN (independent)
4. VICENT RAMON NACHER FERRI (independent)
5. MERCEDES SOLER GARCÍA (independent)
6. ERNEST COSTA SEGURA
7. ALOMA MARTÍNEZ RUIZ
8. ANGEL RAFAEL QUILIS MICÓ (independent)
9. ESTER SERRANO BADÍA (independent)
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2:
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JOSE HERMENEGILDO DESCALS GUERRERO
2. JOSE VAYA RUBIO
3. CONCEPCION RUBIO ASES
4. JUAN ESPI MOLINA
5. JUAN ANTONIO SEMPERE PEREZ
6. JUAN JOSE PALACI ALBERT
7. JUAN VICENTE NACHER LLORENS
8. ROSA TERESA FERRI VAYA
9. FRANCISCA FAUS PEREZ
Suplents
1. MARINA JAIME GOMEZ
2. ERIKA FERRI VAYA
3. FERNANDO FERRI VAÑO

Candidatura núm. 3:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. JUAN VICENTE SOLER SORIANO
2. ESTER ESPLUGUES GRAS
3. ASUNCION CASTILLO BENEYTO
4. JOSE QUILIS FERRER
5. GEMA TORMO SOLER
6. MARIA TERESA CALATAYUD DURA
7. JOSE VICENTE SOLER VAÑO
8. DOLORES SORIANO TORMO
9. MIGUEL QUILIS FERRER
Suplents
1. JOSEP NACHER LLEVADOT

BÈLGIDA

Candidatura núm. 1:
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. DIEGO IBAÑEZ ESTARELLES
2. MARIA BOIX GARCES (independent)
3. VICENT MOLLA LUNA (independent)
4. LOURDES JORNET IBÀÑEZ (independent)
5. ANA LLISO ANDREU (independent)
6. ANTONIO ORTOLÀ PÉREZ (independent)
Suplents
1. NOELIA VIDAL CALATAYUD (independent)
2. AMPARO GOMEZ MARTÍ (independent)
3. FANI TOMAS CASTRO (independent)
4. CRISTINA APARICI GARCIA (independent)

Candidatura núm. 2:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. ANDREA ADSUARA SOSPEDRA
2. JUAN JOSE RAMOS DOMINGO
3. JAVIER RUIZ MERINO
4. BORJA CARRASCOSA CANET
5. SERGIO SEGOVIA SANAHUJA
6. CARLOS GIL MORÁN
7. FRANCISCO CUARESMA POLEO
Suplents: sense candidats

BELLÚS

Candidatura núm. 1: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JESUS FELIX SOLER VALLS
2. ANA FRANCISCA SANHIPOLITO DIEGO
3. JOSE RAMON CERDA BELLVER
4. MARIA JESUS FERRANDO CATALA
5. JUANA RICO GARCIA
6. MARGARITA INES TOLSA MOSCARDO
7. JOSEFA GINER LACOSTA
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2: PARTIDO POPULAR (PP)

1. SUSANA NAVARRO FERRANDO
2. ANA HUGUET ESPARZA
3. BASTIAN GOMAR MARTÍ
4. Mª CARMEN TUDELA RAMIREZ
5. MARIO PASTOR PEIRO (independent)
6. Mª ISABEL LOPEZ DIAZ
7. CARLOS GUEROLA BRIZ
Suplentes
1. ELENA CUQUERELLA NAVARRO
2. Mª DOLORES NAVARRO FERRANDO
3. JOSE PEREZ FERNANDEZ

BENIATJAR

Candidatura núm. 1: BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMÍS MUNICIPAL) (COMPROMÍS)

1. Lluís Calatayud i Pla
2. Dario Oscar Ballester Sangiovanni
3. Juan Bautista Pardo Climent
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. FRANCISCO GINER MONZO
2. JOSE FRANCISCO SAMPIO GINER (independent)
3. JAIME FERRER DE LOS SANTOS (independent)
4. SUSANA GARCIA MARZAL (independent)
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 3:
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. Lucia Tomas Grau
2. Jose Miguel Pons Gómez
Suplents: sense candidats

BENICOLET

Candidatura núm. 1: BENICOLET SUMA (BNC+)

1. IVAN MARTÍNEZ CATALÀ (independent)
2. MARIA CRISTINA CODINA ORTOLÀ (independent)
3. MARIA PILAR CATALÀ PRATS (independent)
4. SERGIO FERNÁNDEZ SÁNCHEZ (independent)
5. MARIA ARACELI CARCELÉN CRUZ (independent)
6. JUAN LUIS SANJUAN MARTÍNEZ (independent)
7. LORENA PRATS GARCÍA (independent)
Suplents
1. AUSIAS BENAVENT PRATS (independent)
2. LUCÍA CATALÀ CATALÀ (independent)
3. MATILDE PRATS CLIMENT (independent)
4. MIREIA CLIMENT PRATS (independent)
5. ENCARNACIÓN BOSCÀ CANET (independent)

Candidatura núm. 2: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)

1. JOAN JOSEP CLIMENT MIÑANA
2. ROSA Mª CANET ALBORCH
3. LLÚCIA GREGORI CATALÀ
4. ÀNGEL CANET CATALÀ
5. JOAN CARLES CLIMENT CANET
6. VICENT FRANCESC VILLAREJO TORTAJADA
7. ANNA M. CLIMENT MARTÍNEZ
Suplents
1. ADOLFO ARAQUE PERONA
2. FIDEL CLIMENT BOLINCHES
3. ANTONIO RAMON NUÑEZ ARLANDIS

Candidatura núm. 3: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. Ernesto Prats Peiró
2. Joaquín Canet Miñana
3. Enrique Catalá Sanjuan
4. Myriam Roth Lehoux
5. Adolfo Santosjuanes Alborch
6. Demetrio Vicente Climent Miñana
7. Consuelo Asensi Sarañana
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 4: PARTIDO POPULAR (PP)

1. Mateo Prats Prats
2. Juana Signes Cano
3. Maria Teresa Canet Prats
4. Jose Manuel Bosca Martinez
5. Vicente Prats Gilabert
6. Jose Ramon Catala Prats
7. Juan Enrique Canet Vidal
Suplents: sense candidats

BENIGÀNIM

Candidatura núm. 1: PARTIDO POPULAR (PP)

1. MIGUEL BOLUDA SEMPERE (independent)
2. MARIA AMPARO VILA BENAVENT (independent)
3. JUAN ANTONIO LLOPIS ALABORT
4. MARIA DEL CARMEN VAÑO ESCRIVA (independent)
5. JUANA HERRERO RIOS
6. TRANSITO LLARIO MOSCARDO
7. VICENTE SANCHEZ CANET (independent)
8. MARIA PILAR LLARIO ALMIÑANA
9. JUAN CARLOS SEMPERE CUQUERELLA
10. NICOLAS VILA CASTELLO
11. MIGUEL VILAR PASTOR
12. MARIA CARBONELL MOLLA
13. MARIA PASTOR LLOPIS
Suplents
1. JUAN ANTONIO VALERO SANABRE
2. PABLO BOSCA VILA (independent)
3. MARIA ASUNCION SEMPERE MUÑOZ (independent)

Candidatura núm. 2: COMPROMIS PER BENIGANIM: COMPROMIÍ MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)

1. JOSEP ENRIC CALERO MARTI
2. JOAN SANCHIS I MUÑOZ
3. MARIA CARMEN ALABORT HONRUBIA
4. FERRÁN LLARIO SEMPERE
5. PILAR PASTOR PASTOR
6. VICENT TORMO PART
7. RICARDO GARCÍA CÍSCAR
8. TATIANA LÓPEZ SEGURA
9. ANDREU BELLVER FERRANDO
10. MARIA AMPARO TORMO ALBERT
11. CARMEN DEL PILAR MUÑOZ LÓPEZ
12. DAVID PASTOR BENAVENT
13. ALTEA LLORENS SERRANO
Suplents
1. ANTONIO PARDIÑAS VIDAL
2. PILAR ALBORT PLA
3. RAÚL OLTRA BENAVENT

Candidatura núm. 3: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. MARIA AMPARO CANALS SENABRE
2. CRISTOBAL BARCELO MARTINEZ
3. JOSE MIGUEL CHAFER CATALA
4. CONCEPCION MOSCARDO VAÑO
5. VERONICA ESTORNELL PALOMARES
6. DAVID VIDAL VIDAL
7. ENCARNACION FUENTES CAMPOS
8. ARANTXA BELLVER ALBADALEJO
9. JOSE LLOPIS MOSCOSO
10. VICENTE TORMO PELLICER
11. MIREIA MOSCARDO GUERRERO
12. MARIA TORMO ALMIÑANA
13. JUSTO FERRER CAIROLS
Suplents
1. FATIMA FREIJE RUEDA
2. JOAQUIN ANTONIO BENAVENT LANGA
3. ANTONIO CALERO ESPINAL

BENISSODA

Candidatura núm. 1:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. MIGUEL LLUCH ROIG
2. SUSANA LUISA BATALLER PÉREZ (independent)
3. Mª DE LOS REMEDIOS ESPI ARAGÓ (independent)
4. CLARA ISABEL ROIG FERRI (independent)
5. MANUEL SALVADOR ROIG LLUCH
6. MANOLO ALBERT ROIG (independent)
7. PATRICIA SERRANO CEBRIÁN (independent)
SuplentS: sense candidats

Candidatura núm. 2:
LA VALL D’ALBAIDA ENS UNEIX (LAVALL)

1. ALVARO ESPI MAS
2. ALICIA JORDA MIRALLES
3. RITA FERRERO LLUCH
4. CARMEN FERRERO SORIANO
5. CARMEN AMOROS GARCIA
6. MARIA CARMEN MARTINEZ TORTOSA
7. MARIA CARMEN JORDAN GARCIA
Suplents: sense candidats

BENISSUERA

Candidatura núm. 1: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ANTONI SOLER VILA
2. CÁTIA DANIELA LOPES COSTA
3. LUIS FEDERICO CARBO VAZQUEZ
4. SARA REVERT SANZ
5. VICENTE UBEDA ORTOLA
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2: PARTIDO POPULAR (PP)

1. ANTONIO RAMON PEREZ-SANCHIS ESTAL
2. PEDRO MATA FERNANDEZ
3. MARIA JOSE VELASCO ADALID
4. JUAN PEDRO AVILA GARCIA
5. DELIA EGAS AYUSO
Suplents: sense candidats

BOCAIRENT

Candidatura núm. 1:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMÍS MUNICIPAL) (COMPROMÍS)

1. Alicia Blasco Vañó
2. Lidia Ferre Cantó (independent)
3. Javier Vañó Beneyto
4. Irene Zamora Marco
5. Jesus Antonio Navarro Berenguer
6. Alicia Mafé Laguna
7. Damià Vañó Colomer
8. Rosa Soledad López Prats
9. Joaquin Molina Sanz
10. Clara Gisbert López
11. Lorenzo Gisbert Molina
Suplents
1. Eduard Blasco Vañó

Candidatura núm. 2:
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. XAVIER MOLINA MARTI (independent)
2. BEGOÑA PERIGÜELL MOLINA (independent)
3. JOSE MARIA BENEYTO MICO (independent)
4. CARMEN LOPEZ GOMEZ (independent)
5. VICENTE SILVESTRE SILVESTRE (independent)
6. MARIA LUZ PASCUAL SOLER (independent)
7. JOSE VICENTE FERRE SANZ (independent)
8. VANESA DOMENECH MORAN (independent)
9. ANTONI FRANCES VAÑO (independent)
10. VERONICA CARBONELL BENEYTO (independent)
11. SERGIO GANDIA SILVESTRE (independent)
Suplents
1. SANDRA SISTERNES BENEYTO (independent)
2. ANTONIO GISBERT SOLBES (independent)
3. FRANCISCA FERRE CALVO (independent)

Candidatura núm. 3:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. ANTONIO BELDA MARTINEZ
2. ESTER BALSALOBRE CALATAYUD
3. ANTONIO BENEYTO SILVESTRE
4. NIEVES GARCIA GARCIA
5. JORDI SANTONJA BENEYTO
6. BLAS FERRE MARCO
7. JOSE ANTONIO SANCHIS LOPEZ
8. MARLENE FRANCES MONERRIS
9. ANGEL CALABUIG BENEYTO
10. ANA BELEN ALEDO MARTINEZ
11. ZORAIDA MARIA CALVO VIDAL
Suplents
1. MARIA JOSE BELDA PALLARES
2. DMYTRO TUDELA SACHKOV
3. AURORA VAÑO GALVAÑ

BUFALI

Candidatura núm. 1:
LA VALL D’ALBAIDA ENS UNEIX (LAVALL)

1. ESTEFANIA MOLLA CAMARASA
2. ISAAC SORIA TALAVAN
3. EVA MARIA VAÑO BATALLER
4. FRANCISCA CERVANTES GARCIA
5. MARIA TERESA MOLLA CAMARASA
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. OSCAR AMOROS ALEPUZ
2. EVA RIBELLES SOLER
3. JOSE ANTONIO GONZALEZ BENAVENT
Suplents: sense candidats

CARRÍCOLA

Candidatura núm. 1:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMÍS MUNICIPAL) (COMPROMÍS)

1. MARIA TERESA CHÁFER NÁCHER (independent)
2. JUAN SALVADOR MIRALLES TOMÁS (independent)
3. MARIA IMMACULADA MARTÍ SANZ (independent)
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2:
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. SUSANA CHAFER NACHER (independent)
2. ESTEBAN CHAFER SEGRELLES (independent)
3. JUAN LUIS BLASCO CHAFER (independent)
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 3:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. FRANCISCO JOSE ALBARRACIN TORRES
2. MARIA JOSEFA MOYA GARRIGOS
3. AMPARO CORBERA BARBERA
Suplents: sense candidats

CASTELLÓ DE RUGAT

Candidatura núm. 1: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)

1. DAMIÁN MARTÍNEZ SOLER
2. MÍRIAM MARTÍ RODAS
3. ANNA MONTELL CLIMENT
4. SALVADOR SOLERA CACERES
5. RAMÓN SANJUAN SEGUÍ
6. CONSTANTINO PASTOR CARBONELL
7. ANGELA CAMARENA COPOVI
8. JESÚS ORTS ROVIRA
9. FERNANDO BAÑULS GIL
10. ALEXANDRE CABALLERO SEMPERE
11. PASCUAL SANJUAN SAINZ
Suplents
1. DOLORES SOLER MARONDA
2. FRANCESC MONTELL CLIMENT

Candidatura núm. 2: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. Antonio Esquinas Martínez
2. Macarena Pocoví Bataller
3. Juan Enrique Benavent Vidal
4. Vicenta Boscá Lorente
5. Tamara Salmerón Boronat
6. Núria Escrivá Bataller
7. Ferran Calabuig Moreno
8. Isabel Orts Sánchez
9. Fidel Atienza García
10. María Remedios Raida Boronat
11. Isabel Melo Montañés
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 3: PARTIDO POPULAR (PP)

1. DANIEL BATALLER GARCIA
2. CARLOS TEROL LORENTE
3. LILIANA GARCIA HOTTINEN
4. ANDRES BELLVER MAHIQUES (independent)
5. MARIA TERESA SOLER BATALLER (independent)
6. MARIA JOSE CLIMENT MARTINEZ (independent)
7. JOSE RAFAEL CALABUIG BOSCA
8. MARIA DE GRACIA CLIMENT GÓMEZ (independent)
9. CHRISTIAN ORTEGA CRESPO
10. MARIA ISABEL RAMON ALMIÑANA
11. JOAN BATALLER MIÑANA
Suplents
1. AUDRONE STASEVSKIENE

FONTANARS DELS ALFORINS

Candidatura núm. 1:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMÍS MUNICIPAL) (COMPROMÍS)

1. Julio Biosca Llin
2. Lourdes Micó Tolsà
3. Sergio Bordera Úbeda
4. Ana Torró Pons
5. Cristina Calatayud Micó
6. Mª Angeles Beneyto Francés
7. Javier Úbeda Revert
Suplents
1. Noelia Torró Pons
2. Miquel Soriano Sarrió

Candidatura núm. 2:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. VICENTE RIBERA LLADOSA
2. RAFAEL CALABUIG BIOSCA (independent)
3. ALBERTO SEGURA UBEDA (independent)
4. JUAN JOSE FERRERO PASTOR (independent)
5. MARIA MERCEDES SANZ SANCHIS
6. ISMAEL FERRERO FRANCES
7. MARIA VIRTUDES RIBERA TOLSA
Suplents
1. JOSE MICO FRANCES
2. JOSE MARIA BENEITO MICO
3. JAIME ANTONIO BENEITO FERRERO (independent)

GUADASSÉQUIES

Candidatura núm. 1: COMPROMIS PER GUADASSÉQUIES: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)

1. VENANCI VALIENTE GANDIA
2. MARIA ESPERANZA TOLSA PLA
3. JUAN VICENTE MARTINEZ ALBORS
4. NATIVIDAD MICO MOMPO
5. JUAN JOSE PLA MORRIO
6. PALMIRA CLIMENT PEREZ
7. JOSE RUIZ BATALLER
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2: PARTIDO POPULAR (PP)

1. VIRGINIA CONTRERAS CABALLERO
2. ESTEBAN VIDAL MARI
3. SANTIAGO FELIPE JULIA CLIMENT
4. ESTHER RAMIREZ VIDAL
5. EDUARDO ANDRES ANDRES
6. VICENTE MOMPO BORONAT
7. RITA KILTINAVICIUTE ANDRES
Suplents
1. CARLOS BODAS COSTALES
2. MARIA ANGELES VIDAL ANDRES

Candidatura núm. 3: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ROMUALDO PERIS GARCIA
2. FEDERICO BENAVENT BENAVENT
3. JOSE VICENTE GARCIA TOLSA
4. EDUARDO ANDRES VIDAL
5. MARIA DOLORES ANDRS VIDAL
6. JUAN CARLOS JULIA MARTI
7. ANTONIO ANGEL TOLDOS MOLINA
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 4: CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

1. ANA ISABEL VIDAL GÓMEZ
2. MARIA TERESA MARTÍ VALLÉS
3. MARIA JOSÉ INAT SOLER
4. BRYAN EDMUNDO QUISHPE PUPIALES
5. RAFAEL GANDÍA PARDO
6. FEDERICO VIDAL GÓMEZ
7. ROSA MARIA QUILEZ MEGÍAS
Suplents: sense candidats

LLUTXENT

Candidatura núm. 1: UNITAT PER LLUTXENT: SEGUIM ENDAVANT (EUPV:SE)
Titulares
1. Maria del Rosario Boscá Aranda (PSOE)
2. Gabriel Canet Estornell (IU)
3. Carolina Canet Canet ( PSOE)
4. Hilario Martí Pellicer (PSOE)
5. Amparo Blas Nuñez (IU)
6. Saul Codina Pastor (PSOE)
7. Marta Catalá Estornell (PSOE)
8. Jose Estornell Catalá
9. Diego Primer de la Asunción (PSOE)
10. Eladio Jose Murillo Company (PSOE)
11. Jose Domingo Canet Martí Martí (IU)
Suplents
1. Josefa Abad Gómez (PSOE)
2. Maria Ángeles Ribelles Garcia (PSOE)
3. Adriana Canet Palmer (IU)

Candidatura núm. 2: PARTIDO POPULAR (PP)

1. TERESA MARIA BENAVENT SALVADOR
2. JOSE BENJAMIN CANET PRATS
3. REMEI RAMOS ARTES
4. FERNANDO GARCIA ESPI
5. JOAQUIN ESPI MORALES
6. CESAR RAMON MOSCARDO
7. ISABEL PEREZ RIBELLES
8. VICTORIANO MAHIQUES CANET
9. TERESA CAMARENA SANFELIX
10. VICENTE JIMENEZ GARCIA
11. AMPARO AYAPE DURA
Suplents
1. HECTOR BELTRAN CANET
2. JOSE CANET BENAVENT

MONTAVERNER

Candidatura núm. 1:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMÍS MUNICIPAL) (COMPROMÍS)

1. Juli Juan Soriano
2. Moisés Vidal Arnedo
3. Almudena Muñoz Soler
4. Josep Sanchis Quilis
5. Rosana Albert Esplugues
6. Dolors Benavent Quilis
7. Rosa Maria Martínez Navarro
8. Pablo Córcoles Ruíz
9. Mónica Fernández Ortolà
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2:
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JOAN JOSEP CHORNET SOLER (independent)
2. Mª DOLORES ANDRÉS PONS (independent)
3. MATILDE SOLER UBEDA (independent)
4. JAVIER SANTACATALINA TORMO (independent)
5. ESTER SANFELIX SERRA (independent)
6. ELIZABET TOMAS CASTRO (independent)
7. SHAILA GRANERO SORIANO (independent)
8. MARÍA MARTÍNEZ SANZ (independent)
Suplents
1. REGINO ALMENDROS VIDAL (independent)
2. LUIS CARBO GANDÍA (independent)
3. MARIA BELEN ESTEVE PINA (independent)
4. AURELIO VIDAL MICO (independent)

Candidatura núm. 3:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. JORGE BOLUDA MARTINEZ
2. CECILIA ILUMINADA LOPEZ ESTRUCH
3. JAVIER MONLLOR BENAVENT (independent)
4. INES TUDELA PASTOR (independent)
5. JUAN ANTONIO CAMARASA FERRI (independent)
6. RAFA MICO MARTINEZ (independent)
7. GLORIA SORIANO GIL (independent)
8. HECTOR COLL BRAVO (independent)
9. IGNACIO JOSE MONTON PEREA (independent)
Suplents
1. RAMON SANZ CAMARASA (independent)
2. VICENTE MARTINEZ MARTINEZ (independent)

MONTITXELVO

Candidatura núm. 1: X MONTITXELVO (X MONTITXELVO)

1. JESÚS BATALLER SOLER
2. PATRICIA VIDAL CLIMENT
3. JOSEP MIQUEL CLIMENT ORTS
4. SONIA CARRILLO CLIMENT
5. DAVID BATALLER SOLER
6. CARLA TORREGROSA PALAU
7. JOSÉ GOMAR PRATS
Suplents
1. MARIA ENCARNACIÓN CLIMENT PASCUAL
2. LORENA CATALÁ VIDAL
3. ANA MARIA PALAU GOMAR
4. JOSEFINA TERESA POU FAUS

Candidatura núm. 2: PARTIDO POPULAR (PP)

1. TERESA PEREZ LORENTE
2. JORGE CASTELLO CARDONA
3. ROGER MAURO ZUÑIGA BALTOZANO
4. JOSE LORENTE FEMENIA
5. JUAN JOSE SOLER CLIMENT
6. LUIS HECTOR BAILON GARCIA
7. SAGRARIO JIMENEZ CLAVIJO
Suplents: sense candidats

L’OLLERIA

Candidatura núm. 1:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMÍS MUNICIPAL) (COMPROMÍS)

1. JULIÀ ENGO FRESNEDA
2. RUTH MARTINEZ SOLER
3. ENRIC SUCH GRAU
4. GLORIA MICÓ SUCH
5. MONTSERRAT SEMPERE SANCHO
6. GEMMA VIDAL CERDA
7. JOSE GRAMAGE BORRÀS
8. ANNA VIDAL MIÑANA
9. CAROLINA BRAZALES SEMPERE
10. DAVID SUCH MASANET
11. ROSA PAULA VADILLO
12. JOSE ANTONIO OVIEDO FERNÁNDEZ
13. JOSE BOLUDA VICENT
Suplents
1. MARIA DE LAS MERCEDES SIMÓN REDÓN
2. JOSE ÁNGEL CANO MATEU
3. NIEVES BORRÁS ENGO
4. VICENTE ALBIÑANA MOMPÓ

Candidatura núm. 2:
DEMOCRATES VALENCIANS (DV)

1. DAVID MILLÁN SOCÍAS
2. FCO JAVIER UREÑA SARRIÓN
3. SERGIO SÁNCHEZ CHÁFER
4. MARÍA DEL CARMEN VAÑÓ VICENT
5. ESTHER MOLLÁ MAROCCO
6. ROSA MARÍA GARCÍA MILLÁN
7. MARÍA BOLUDA PLÁ
8. JUAN LUZÓN GARCÍA
9. ESTER VIDAL FITA
10. JUAN EMILIO GANDÍA VIDAL
11. JOSÉ BATALLER SANCHIS
12. RAFAEL JAVIER MOMPÓ SANZ
13. MARÍA DESAMPARADOS CHÁFER MOLLÁ
Suplents
1. GEMMA GARCÍA SÁNCHEZ

Candidatura núm. 3:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. RAMÓN VIDAL SOLER
2. RUBÉN MORRIÓ CERDÁ (independent)
3. MARIA HORTENSIA MICÓ CANO (independent)
4. DANIEL SEMPER IBÁÑEZ (independent)
5. AIDA GINER VADILLO (independent)
6. JUAN RICARDO RUANO CORTS
7. MARIA DOLORES GARCIA SALMERÓN
8. MARIA ISABEL MOMPÓ MICÓ (independent)
9. JOSE LUIS BOSCH SANCHIS
10. LOURDES ENS SERRANO (independent)
11. ALEJANDRO CORONADO JUAN
12. ROSA MARIA GRAU MICÓ (independent)
13. FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ SUCH
Suplents
1. JUAN MANUEL CEBRIÁN CERDÁN (independent)
2. ELISA VIDAL DELGADO (independent)
3. JOSE VICENTE FERRANDIS RIBERA (independent)

Candidatura núm. 4:
CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

1. Patricia Salamanca Gallego
2. Juan Enrique Ferrando Garcia
3. Oscar Salamanca Albiñana
4. Olga Martínez Mompó
5. Pascual Adrian Martínez Pastor
6. Vanessa Fernandez Ballesteros
7. Santiago Oltra Llacer
8. Maria Auxiliadora Esplugues Pacheco
9. Silvia Mompó Morrió
10. Felipe Salamanca Sotos
11. Isabel Calatayud Sanz
12. Maria Salomé Albiñana Micó
13. Jose Antonio Bononad Martínez
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 5:
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JUAN JOSE BLANCO GARCIA (independent)
2. PILAR BORRAS CASANOVA (independent)
3. VICTOR SAHUQUILLO ALBIÑANA
4. ROBERTO BORRAS SOLER
5. JUAN MANUEL LAPEÑA MESA (independent)
6. PATRICIA MOLLA VALLS
7. MARIA ROSARIO MICO VALLS (independent)
8. RUBEN DARIO ESTORNELL HUGET
9. ANTONIO BAREA OLMOS
10. BELEN OLTRA OLTRA
11. LUCAS MARTIN SOLER
12. MARIA MONTSERRAT MUÑOZ ALAMINOS
13. JULIA BOLUDA ALBIÑANA (independent)
Suplents: sense candidats

ONTINYENT

Candidatura núm. 1:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. MARIA MERCEDES PASTOR CALABUIG
2. FRANCISCO PENADES PARRAS
3. MARIA DEL CARMEN CAMBRA FERRI (independent)
4. PABLO REVERT FERNANDEZ
5. MARIA ELVIRA VALLS ESTEVE (independent)
6. ALBERTO GARCIA JUAN
7. MONTSERRAT TERCERO CORCOLES (independent)
8. SERGIO RODENAS AMO
9. CRISTINA GARCIA RETAMERO PLA
10. SERGIO CAMBRA BENEYTO
11. AIDA JOSEFINA YEPEZ AYALA
12. PEDRO SIERRA FUSTER
13. MARIA PATRICIA RODRIGUEZ FERNANDEZ
14. ALEJANDRO MURCIA ORTIZ
15. MARIA LOURDES DONAT MICO
16. JOSE MIGUEL GANDIA SANZ
17. JUANA FERNANDEZ CASTILLA
18. JORGE CAMBRA MARTINEZ
19. MARIA AMALIA FERRE FRANCES
20. JOAQUIN JOSE SIERRA SOLER
21. REYES MARTINEZ BRIONES
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMÍS MUNICIPAL) (COMPROMÍS)

1. Nicolau Calabuig Serna
2. Paloma Alberola Alborch
3. Ignacio Molla Llin
4. Miquel Angel Murcia Cambra
5. Maria Angels Moreno Martinez (independent)
6. Maria Valls Gandia (independent)
7. Josep Antoni Alfonso i Diaz
8. Gonzalo Borreda Sanz
9. Sara Alberca Cantó
10. Helena Gandia Galbis (independent)
11. Sergi Sempere Rodriguez
12. Antonio Calabuig Serna
13. Alina.Gabriela Rogoveanu (independent)
14. Josep Manel Andres Timor (independent)
15. Maria Isabel Casanova Penades
16. Javi Ferri Llopis (independent)
17. Maria de la Concepción Mico Barbera
18. Emilia Tortosa Ureña
19. Joan Cambra Mataix
20. Silvia Ureña Reguart
21. Rafael Martí Portero Tortosa
Suplents
1. Josep Antoni Frances Esteve
2. Jose Antonio Pla Ros
3. Otilia Barberà Fontana
4. Remedios Penades Terol (independent)
5. Remei Espi Durà
6. Miquel Vanyó Gironés
7. José Manuel Torró Ferrero

Candidatura núm. 3:
CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

1. Juan Revert Fuset
2. Virginia Tarín Pascual (independent)
3. Josep María Mora Montell
4. Azahara Torres Hurtado
5. Óscar Jaén Revert (independent)
6. Macarena Ferreiro Gironés (independent)
7. José Luis Terol Vidal
8. Leticia Pérez Paredes (independent)
9. Agustín Micó García (independent)
10. Maribel Hurtado Reyes
11. Manuel Alejandro Fernández Martínez (independent)
12. María Mercedes Soler Mataix
13. Antonio Torres Rengel
14. Beatriz Veloso Sanz (independent)
15. José Francisco Mira Pascual (independent)
16. Begoña Sanz García (independent)
17. Juan Revert Torró (independent)
18. Raquel Gramage Ferri
19. Maurice Augraund Ferreiro (independent)
20. Clotilde Solaz Alepuz (independent)
21. Vicente Pascual Soriano (independent)
Suplents
1. Perpetua Beltrán Martínez
2. Agustín Martínez Moscardó (independent)
3. Alberto Palací Bataller (independent)
Candidatura núm. 4:
LA VALL D’ALBAIDA ENS UNEIX (LAVALL)

1. Jorge Rodríguez Gramage
2. Natalia Enguix Martínez
3. Joan Sanchis Cambra
4. María Rosario Gandía Boronat
5. José Rafael Sanchis Vicedo
6. Manuel Cuesta Rubio
7. Àngels Muñoz Rovira
8. Óscar Borrell Morant
9. Paula Soler Torró
10. Alejandro Borrell Bas
11. Juan Pablo Úbeda Mestre
12. Concepción Ibañez Reig
13. Jorge Vallés Belda
14. Daysi Katherine Ushiña Simba
15. Fernando Gandía Poveda
16. María Virtudes González Hernández
17. Josep Gandia Pla
18. Ana María Mengual San Estanislao
19. María Cortés Mengual
20. José Antonio Calabuig Oviedo
21. Rafael Tortosa Vañó
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 5:
UNIDOS PODEMOS (UNIDOS PODEMOS)

1. Silvia Arques Ruiz
2. Jordi Sebastià Vicente Alonso
3. Rafael Muñoz Garcia
4. Inma Penades Soler
5. Maria del Carmen Fernandez Carbonell (independent)
6. Maria Soler Soriano
7. Sandra Arjona Calatayud
8. Pedro Garcia Miguel
9. Vicent Ferrero Martinez (independent)
10. Angeles Fita Llopis
11. Felisa Gabaldon Ruiz
12. Marcial Cepedal De Lera
13. Rafel Gandia Belda (independent)
14. Juan Enrique Gramage Pina
15. Alexandra Gabriela Dobrea (independent)
16. Dolores Ferrero Cambra
17. Victor Manuel Ruiz Soler (independent)
18. Carlos Margarita Moreno
19. Maria Teresa Lluch Guerola (independent)
20. Fernando Perez Martinez
21. Paula Garcia Girones
Suplents
1. Maria Rosario Belda Molla (independent)

Candidatura núm. 6:
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. Margarita San José Llaudes Llaudes
2. Juan Francisco Guerra Garcia
3. David Palací Donat
4. Raquel Bargueño Sanchez
5. Francesc Pons Revert
6. Pilar Martinez Garcia
7. Enrique Mollá Tormo
8. Sabina Pascual Montagudo
9. Edison Omar Espinosa Carrera
10. Nuria Juan Martí
11. Felipe Torrent Perez
12. Anaí Monserrat Olmo
13. Jose Vicente Salcedo Morales
14. Anna Soriano Blasco
15. Joan Antoni Salcedo Morales
16. Ana Maria Sánchez Zahonero
17. Adrián Ribera Sánchez
18. Rosario López Plá
19. Dídac Coll Ortega
20. Jaime David Peris Pascual
21. Rebeca Mariola Torro Soler
Suplents
1. Esteban Longares Pérez
2. Carla Denia Montesinos

OTOS

Candidatura núm. 1:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMÍS MUNICIPAL) (COMPROMÍS)

1. MARIO MIRA ALFONSO
2. IRMA ALFONSO ÚBEDA
3. SERGIO QUILIS MIRA
4. MARIA INÉS ALFONSO MONZÓ
5. JOAN OLIVARES ALFONSO
6. AITANA PLA MICÓ
7. JUAN LUIS GIL BORONAT
Suplents
1. MARIA TERESA MOLTÓ SEGUÍ
2. ANTONIO CARDONA CALABUIG
3. CELIA BLANQUER CABANES

Candidatura núm. 2:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. JAVIER ALBERO MARTINEZ
2. MARIA TRINIDAD BORRAS VALLES
3. AMPARO GOMAR FAYOS
4. MARIA AMPARO PASTOR GARCIA
5. FRANCISCO JAVIER BORRAS MARTINEZ
6. GUILLERMO MOMPO ALBIÑANA
7. AMPARO SEMPERE BENEYTO
Suplents: sense candidats

EL PALOMAR

Candidatura núm. 1:
LA VALL D`ALBAIDA ENS UNEIX (LAVALL)

1. JORDI VILA VILA
2. EVA MARIA SOLER FERRI
3. HORACIO VIDAL GUERRERO
4. JUAN MANUEL GUERRERO ORTEGA
5. MARÍA BOLINCHES CALABUIG
6. DAVID GUERRERO GARCÍA
7. ELISA BARBER ALBIÑANA
Suplents
1. MARIA CONSOLACIÓN ALBEROLA GARBI

Candidatura núm. 2:
PARTIDO POPULAR (PP)

1. PEDRO AGUILERA BERMUDEZ
2. MARIA LEONISA CRISTINA NAVARRO PELLICER
3. AMAPRO MUNTO FERNANDEZ
4. EUGENIO RICART PUIG
5. JOSE VICENTE RICARTE FIDEL
6. J OSEFA DOMINGO GUILLEM
7. MARIA ELENA AHICART JORDA
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 3:
BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMÍS MUNICIPAL) (COMPROMÍS)

1. MARIA VICENTA ALONSO BALBASTRE
2. ANA MARIA GARCÍA SANCARLOS
3. VICENTE SALVADOR IBARS GUERRERO
4. SERGIO ALBERT TORMO
5. ARANTXA ALBIÑANA GUERRERO
6. CARLA SANCARLOS TEROL
7. ELVIRA BELDA GANDIA
Suplents
1. CLARA JULIA SANCARLOS ALONSO
2. NEUS MARTÍ ESTRUCH
3. MAILA HAMA ABDESSAMED
4. GABRIEL MOLINA GUERRERO
5. NATALIA DOMENECH VIDAL
6. MARIA AURORA MAS FAYOS

PINET

Candidatura núm. 1: COMPROMÍS MUNICIPAL

1. JOHN CORGNOLO TORRENT
2. ROSALIA CUERVO MAHIQUES
3. LEONOR LARA PRATS
4. ROBERT CORGNOLO TORRENT
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. Ana María Bixquert Huguet
2. Camilo Mahiques Canet
3. Margarita Valdeolmillos del Río
4. Rafael Juan Barrios Onetti
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 3: PARTIDO POPULAR (PP)

1. JUAN RAMON CHISMOL MAHIQUES
2. GONZALO CATALA MAHIQUES
3. EDUARD GOMEZ MAHIQUES
4. MARIA DOLORES SUÑER VAZQUEZ
Suplents: sense candidats

LA POBLA DEL DUC

Candidatura núm. 1: PARTIDO POPULAR (PP)

1. NATALIO JOSE NAVARRO PELLICER
2. ISABEL FAYOS MIÑANA
3. JOSE MORGAN GARCIA GOMEZ
4. JULIAN MOSCARDO BATALLER
5. ALBERTO LATTUR ALBIAR
6. ALEXANDRA MIRELA TOTH
7. FRANCISCO GOMAR MOSCARDO
8. JOSE VICENTE SANTAMARIA BOTELLA
9. DAVID FENOLLAR FAYOS
10. MARIA ANGELES SANDIEGO PERELLO
11. JOSE GARCIA MOYANO
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2: COMPROMÍS PER LA POBLA DEL DUC (COMPROMÍS MUNICIPAL)

1. EMPAR FAYOS ALONSO
2. JOSE MIGUEL MIRA MOSCARDÓ (independent)
3. DAVID MOLLA ROMERO
4. JOSE MANUEL MARCO LÓPEZ
5. EFREN MOMPARLER NAVARRO
6. VICENT CALABUIG BOSCÁ (independent)
7. CRISTIAN FAYOS OLCINA (independent)
8. PATRICIA MOMPARLER NAVARRO (independent)
9. PERE CALABUIG GOMAR (independent)
10. SALVADOR AUSINA SEBASTIÁ (independent)
11. MARIADOLORES PÉREZ MARTÍ
Suplents
1. LEÓN MOMPÓ NAVARRO

Candidatura núm. 3: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. VICENTE GOMAR MOSCARDO
2. MARIA CARMEN CATALA SOLER
3. FRANCESC BENAVENT GIL
4. NADIA BATALLER FENOLLOSA
5. VICENTE FAYOS CALABUIG
6. CASANDRA GARCIA BATALLER
7. JOSEP TOMAS SOLER FAYOS
8. ANA HERRERO MARTINEZ
9. CRISTINA LOZANO CASTILLO
10. DANIEL MARTI FAYOS
11. RAMUNAS RUSTEIKIS
Suplents
1. INMACULADA CLIMENT BATALLER
2. ALBA MARIA GOMAR MICO
3. ROBERTO FAYOS MIÑANA
4. JOSE DANIEL CORTELL NUÑEZ
5. JOSE GOMAR MIQUEL
6. ANDRES ANDRES MOSCARDO
7. DAVID MONTAGUD BENAVENT
8. VICENTE GOMAR CLEMENTE

QUATRETONDA

Candidatura núm. 1: PARTIDO POPULAR (PP)

1. JUSTO OLTRA BENAVENT
2. VICENTE SALVADOR BENAVENT ALBEROLA
3. LORENA SENTANDREU CARAÑANA
4. KEVIN CLIMENT GARCIA
5. PAULA DESAMPARADOS OLTRA-FERRERO FAYOS
6. ANTONIO VIDAL SENTANDREU
7. ANA ISABEL BENAVENT MARGARIT
8. PALOMA OLTRA BENAVENT
9. HECTOR MARGARIT ALBEROLA
10. CARLOS OLTRA BENAVENT
11. MARIA CANET BENAVENT
Suplents
1. JESUS BENAVENT NAVARRO
2. JUAN JOSE NADAL CANET
3. RAFAEL VICENTE OLTRA BENAVENT

Candidatura núm. 2: COMPROMÍS PER QUATRETONDA: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)

1. AINA BENAVENT GIMÉNEZ
2. SERGI OLTRA HUGUET
3. MARIA ENCARNACIÓN EQUER OLTRA
4. AIDA BENAVENT ESPI
5. RAÜL OLTRA BENAVENT
6. JORDI NADAL OLTRA
7. LLUIS BERNAT PRATS MAHIQUES
8. ALMUDENA MONTÉS ESPÍ
9. VICENTE MANUEL BENAVENT OLTRA
10. JAUME GRANCHEL CLIMENT
11. CLARA CLIMENT OLTRA
Suplents
1. JOAN JOSEP OLTRA CUQUERELLA
2. GLORIA ARANZAZU SENTANDREU ESQUER
3. SALVADOR JOSÉ LLORCA CLIMENT

Candidatura núm. 3: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JUAN FEANCISCO OLTRA GUEROLA
2. EMPAR OLTRA ASUNCION
3. TRINIDAD ESPI BENAVENT
4. JAVIER ALBEROLA BENAVENT
5. VICENTE BENAVENT ALBEROLA
6. JORDI OLTRA CALATAYUD
7. BEGOÑA BENAVENT VIDAL
8. RAFAEL PLA MAHIQUES
9. ANA ISABEL BENAVENT BENAVENT
10. JOSE PRATS BENAVENT
11. FEDERICO ALBEROLA BENAVENT
Suplents
1. DAVID MAHIQUES ALBEROLA
2. ENRIQUE BENAVENT OLTRA
3. VICENTE ALBEROLA BENAVENT

EL RÀFOL DE SALEM

Candidatura núm. 1: PARTIDO POPULAR (PP)

1. CAROLINA MENGUAL CORTELL
2. GUSTAVO HERNANDEZ GOMAR
3. ARACELI MENGUAL CORTELL
4. OSCAR REDONDO ESPARZA
5. JOAN ALBERT MILLET PARDO
6. REGINA MENGUAL FENOLLAR
Suplents
1. ROSA MARIA PASTOR GILABERT
2. ELISA CLOQUELL MENGUAL
3. BALDOMERO ARGENTE BOSCH
4. ALEJANDRA SANDRA CORTES MARTINEZ

Candidatura núm. 2: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. Maria Dolores Matoses Pérez
2. Vicenta Pinto Server
3. Blas Orengo Pastor
4. Laura Roselló Fernandez
5. Juan Sanchez Pinto
6. Esther Gallego Ruiz
7. Jesus Sansixto Millet
Suplents
1. Antonio Vidal Belzunces

RUGAT

Candidatura núm. 1: PARTIDO POPULAR (PP)

1. JORGE ESCRIVA GARCIA
2. RAIMUNDO HIDALGO CABRERA
3. FELIPE ORTOLA CODINA (Independiente)
4. JUAN MARTINEZ GARCIA
5. NURIA PAYA BALBASTRE
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. Francisco Sala Aunión
2. María Consuelo Orengo Pastor
3. Ricardo Moncho Giner
4. Máximo Vidal Feliu
5. Dolores Llopis Andrés
Suplents: sense candidats

SALEM

Candidatura núm. 1: COMPROMÍS PER SALEM: COMPROMÍS MUNICIPAL

1. JULI FENOLLAR BANYULS
2. ESTEFANIA ORTS CORTELL
3. JAVIER PÉREZ ALBORCH
4. MARIA DEL CARMEN VIDAL MORENO
5. ALEJANDRO CORTELL MIÑANA
6. MARIA LUCIA ORTS ALBORCH
Suplents
1. ABEL RAMON OCHOA ALTET
2. EDMUNDO CATALÀ MARTÍNEZ

Candidatura núm. 2: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. José Moreno Lorente
2. Salvador Fenollar Miralles
3. Baltasar Panella Canet
4. Iván Ferri Alborch
5. Iván Sanz Serrano
6. Julián Antonio Colomer Oliver
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 3: PARTIDO POPULAR (PP)

1. MIGUEL OLMO JIMENEZ
2. ALFONSO PINAZO ORTIZ
3. ADORACION GARCIA CIFUENTES
4. MARIA LARISA ORTIZ HERNANDO (Independiente)
5. OSCAR LUIS DE LAMO VELA
6. CIRIACO RIOS RODRIGUEZ
7. CONCEPCION ORTIZ ALARCON
Suplents
1. ARTURO MASIA MONTON
2. OSCAR DE LAMO GIMENO

SANT PERE

Candidatura núm. 1: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. MARIA DOLORES ORTOLA ESPARZA
2. JOSE MARTINEZ MARTINEZ
3. JOSE RICARDO ALBERT GARCIA
Suplents: sense candidats

Candidatura núm. 2: PARTIDO POPULAR (PP)

1. Francisco Jose Bruno Gilabert
2. Juan Benito Ridríguez Manzaneras
3. Carlos Vicente Domenech Olcina
Suplents: sense candidats

TERRATEIG

Candidatura núm. 1: Agrupación de Electores Units Som Terrateig (UST)

1. Silvia Ferrer Rocher
2. Javier Pitarch Garrido
3. Jesús Margarita Catalá
4. María del Pilar Montagut Muñoz
5. Estela Ribelles Seguí
6. Alba Montagud Pérez
7. Vicente Ferrer Rocher
Suplents
1. Asier de Diego Mercado
2. Francisca Ferrer Todolí
3. Barry Minett

Candidatura núm. 2: PARTIDO POPULAR (PP)

1. CELIA JUAN ESCRIVA
2. MARIA PILAR VIDAL MORENO
3. JUAN LUIS CLIMENT PENALBA
4. FELIPE CAMAÑA MARGARITA
5. JAVIER FERRER ARTES
6. ESTER MARZA MUÑOZ
7. ADRIAN BENAVENT CANET
Suplents
1. JOSE CLIMENT CORTELL
2. ANDREA LOPEZ JUAN
3. DIEGO MORENO SIGNES

Candidatura núm. 3: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. José Manuel López Argumánez
2. María Carmen Flores Giménez
3. José Cardona Molla
4. Mª Teresa Miralles Orchillés
5. Vicent Alonso Cerdá
Suplents: sense candidats

Combined-Shape Created with Sketch.

Ajuda VilaWeb
Ajuda la premsa lliure

VilaWeb sempre parla clar, i això molesta. Ho fem perquè sempre ho hem fet, d'ençà del 1995, però també gràcies al fet que la nostra feina com a periodistes és protegida pels més de 20.000 lectors que han decidit d'ajudar-nos voluntàriament.

Gràcies a ells podem oferir els nostres continguts en obert per a tothom. Ens ajudes tu també a ser més forts i arribar a més gent?
En aquesta pàgina trobaràs tots els avantatges d'ésser subscriptor de VilaWeb, a què tindràs accés a partir d'avui.